Fínska sauna

90 -100 ºC

Procedúra celkového prehriatia organizmu v uzatvorenom priestore horúcim vzduchom (z kachieľ v potiarni) s následným prudkým alebo postupným ochladením tela (studená sprcha, ochladzovacia kaďa) s vodnou parou. Para sa pridáva do prostredia potiarne iba krátkodobým parným nárazom.


Bylinkovo-soľná sauna

50 - 55 ºC

Procedúra celkového prehriatia organizmu v uzatvorenom priestore horúcim vzduchom (z kachieľ v potiarni) s následným prudkým alebo postupným ochladením tela (studená sprcha, ochladzovacia kaďa) s vodnou parou. Para sa pridáva do prostredia potiarne priebežne s možnosťou aplikácie aromatických esencií do vyvíjača pary (tieto sú potom spolu s parou inhalované).Vírivky

32-34°C

Automatická vzduchová hydromasáž vo vodnom kúpeli prostredníctvom dúchadla umiestneného v podlahe a vodných a perlivých prúdov z trysiek zabudovaných v stenách vírivky.

Ľadová komora

5°C

Ľadová komora je extrémne povzbudzujúca, zmierňuje príznaky mnohých bežných chorôb a zdravotných neduhov, ako napríklad, stresu, nespavosti, bolesti kĺbov a svalov, psoriázy a ekzému, nervových ochorení, depresie a takisto vyhladzuje výzor pokožky, vlasov a celulitídy.
Ochladzovacia kaďa

12-15°C

Sprcha